Valibey Kebap & Künefe
Hizmetlerimiz

DÜĞÜN
Hayalinizde nasıl bir düğün var ? Siz düşleyin biz gerçekleştirelim. Bir düğün organizasyonu içinde yer alabilecek tüm bileşenleri bir araya getirerek sizler için hayatınızın en önemli gününü unutulmaz kılalım. Ayrıca sizler için farklı yapı ve güzelliklere sahip 3 farklı mekan alternatifi sunmaktayız.

FUAR CATERİNG HİZMETLERİ
İstanbul da yapılan büyük ölçüdeki 25 farklı sektöre yönelik Profesyonel fuar organizasyonlarında sektörün lideri olan bir çok firmaya catering ihtiyaçlarına yönelik olarak kapsamlı hizmetler sunmaktayız.

KURUMSAL ETKİNLİK VE ORGANİZASYON
Kurumsal Etkinlik ; Kurumun kendi içinde yaptığı etkinlikler ile çalışanlarına verdiği değeri anlatmanın bir yoludur. Başka bir deyişle, şirket veya kurum çalışanlarının şirketlerine olan bağlılığını, güven ve değer duygusunu arttırmanın, daha verimli çalışmalarının yoludur.

KOKTEYL ORGANİZASYONLARI
Catering Organizasyon sektörünün temel taşını oluşturan kokteyl organizasyonları, pazar payı olarak sektörün en büyük işlem hacmine sahip bir organizasyon düzenlemesidir. Genel olarak içinde tek atımlık ufak aperitifleri barındıran kokteyl organizasyonları, farklı ürün grupları ile misafirlerin beğenisini kazanmaktadır.

Bize Ulaşın

Rezervasyon için aşağıdaki telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.
Öneri ve şikayetleriniz için iletişim sayfamızdaki form üzerinden bize ulaşabilirsiniz.


REZERVASYON İÇİN

(0216) 463 21 21

(0216) 362 56 46

(0216) 464 47 35-36

ADRES

Bayar Cad. No: 70, Kozyatağı/İSTANBUL